O Gaudí

Zákazníkům pomáháme nejen v orientaci na realitním trhu, ale především při naplňování jejich záměrů. Od počátku preferujeme osobní přístup a nejen díky tomu si na realitním trhu již více než 20 let držíme stabilní pozici i v současnosti.

Historie

V roce 1991 se JUDr. Vladimír Lederer rozhodl přenést dosavadní zkušenosti ze své poradenské firmy do rozrůstajícího se odvětví – trhu s nemovitostmi. Spolu se svými partnery založil realitní agenturu, ve které je dodnes majoritním vlastníkem.

První skupinu klientů tvořili zejména restituenti. V červnu roku 1991 jsme byli jedním z hlavních organizátorů první mimoprivatizační veřejné aukce nemovitostí. Tím jsme se dostali do povědomí širší veřejnosti a naše agentura vzkvétala. Ve stejném roce jsme začali organizovat i první výběrová řízení a obchodní veřejné soutěže.

První kroky

Na jaře 1992 jsme uspořádali svou první „Burzu nemovitostí“. Šlo o přímé setkání vlastníků nemovitostí a potenciálních zájemců o jejich koupi či pronájem, které jsme obohatili o bezplatný odborný poradenský servis. O tento vlastní, původní produkt z kuchyňky „Gaudí“ byl u veřejnosti obrovský zájem a tak jsme do roku 1996 zorganizovali celkem 42 veřejných burz nemovitostí.

Dvacet let uteklo jako voda

Na burzy nemovitostí navázaly stovky aukcí, veřejných soutěží a přímých prodejů pro nejširší klientelu. Výsledkem dlouhodobé činnosti Gaudí je úctyhodná řada úspěšné vyřešených mnohdy i velmi složitých případů.

Věnujeme se i developerské činnosti

Po roce 2000 se začínáme věnovat také developerské činnosti. Máme za sebou řadu velmi náročných, úspěšně realizovaných projektů. Naší chloubou je unikátní jazzový klub Jazzdock na pražském Janáčkově nábřeží.

Rezidence Eliška

Výšková rezidenční budova v pražských Vysočanech. Tento 27 patrový objekt s 365 jednotkami , nonstop recepcí, restaurací a fitness centrem byl dokončen na konci r. 2013.

Jsme členy Asociace realitních kanceláří ČR

Řádným členem ARK ČR jsme již od roku 1998, jsme povinni řídit se etickým kodexem a snažíme se o zlepšení úrovně služeb realitních kanceláří v České republice.